Miara krawiecka samoprzylepna
Miara krawiecka samoprzylepna produkcji niemieckiej firmy Hoechstmass. Jest to świetny dodatek ułatwiający pracę każdej krawcowej.
Miara krawiecka samoprzylepna produkcji niemieckiej firmy Hoechstmass. Jest to świetny dodatek ułatwiający pracę w każdej pracowni krawieckiej i sklepie pasmanteryjnym.
Osoby szyjące polecają ten produkt ze względu na jego wysoką jakość wykonania oraz bardzo dokładną podziałkę. Inne miary tego typu zwykle posiadają podziałkę tylko co 0,5 cm, a jeśli jest dokładniejsza, to oznaczenia kolejnych milimetrów są zbyt grube i przez to niedokładne.
Miara krawiecka Hoechstmass rozwiązuje wszystkie problemy z szybkim zdjęciem wymiaru. Dokładna, świetnie wykonana miara przyklejona do stołu pozwala oszczędzić mnóstwo czasu i kontynuować pracę. Podziałka jest wykonana, jak na porządną miarę przystało. Co do milimetra.
Jaką długość ma samoprzylepna miara krawiecka?
Długość samoprzylepnego centymetra krawieckiego to 150 cm, a szerokość miarki to 15 mm. Na obu zakończeniach zobaczysz marginesy 2 cm. Takie rozwiązanie pomaga odmierzyć długość bez zastanawiania się, gdzie jest punkt 0 cm. Widać to bardzo dokładnie.
Co to znaczy, że miara jest samoprzylepna?
To centymetr krawiecki wykonany w formie przypominającej naklejkę. Możesz ją przykleić do stołu i w ten sposób odmierzać kolejne długości. Wystarczy, że przyłożysz mierzony materiał do blatu i szybko zaznaczysz wymagany wymiar.
Miara jest bardzo dokładnie wykonana. Matowe, szare tło i wyraźna czarna podziałka to idealne połączenie. Taki zestaw barw wspomaga wzrok i świetnie sprawdza się w codziennym działaniu. Jednocześnie jest to kolor na tyle uniwersalny, że pasuje do każdego koloru blatu. Po prostu świetnie wygląda.
Gdzie kupić miarę krawiecką samoprzylepną?
Zamów u nas, nawet teraz. Grofes to autoryzowany przedstawiciel firmy Hoechstmass. Masz pewność, że w Twojej pracowni użyjesz oryginalnej miarki z pewnego źródła.
Jaka jest trwałosć miary samoprzylepnej?
Jeśli zastanawiasz się teraz czy jest to produkt trwały, to podpowiadamy, że znamy miejsca, gdzie korzysta się z tej miary od blisko 4 lat. Jej zużycie jest minimalne.