• Igła Beissel uniwersalna 705 HDK rozmiar 80 dla słabowidzących
Igła Beissel uniwersalna 705 HDK rozmiar 80 dla słabowidzących

Igła Beissel uniwersalna 705 HDK rozmiar 80 dla słabowidzących

6,50 zł

Igła półpłaska BEISSEL uniwersalna dla osób słabowidzących 705 HDK, do wszystkich rodzajów tkanin. Grubość igły 80. Opakowanie 5 sztuk.

Opis

Igły półpłaskie marki BEISSEL. Uniwersalne, dla słabowidzących, symbol 130-705 HDK. Do każdej domowej maszyny do szycia.

Grubość 80. Opakowanie 5 sztuk.

W trakcie produkcji Altek Beissel wykorzystuje niemiecką technologię odkrytą przez Lammertz, polegającą na chemicznym usuwaniu zadziorów.

Każda sztuka poddana jest szlifowaniu nie tylko oka igły, ale także rowka i pozostałych jej części. Ostateczny produkt jest idealnie gładki oraz znakomicie zachowuje wszystkie parametry geometryczne.

Do jakich tkanin używać uniwersalne igły do szycia?

Igły charakteryzują się lekką, baryłkowatą i ostrą końcówką. Dzięki temu nadają się do różnorodnego szycia.

Igła HDK przeznaczona dla osób niedowidzących posiada specjalny rowek pozwalający w łatwy sposób nawlec nitkę nawet gdy nie możemy dostrzec uszka. Igły te są także wykorzystywane przez osoby szyjące a posiadające pewien poziom niepełnosprawności, np. chorobę Parkinsona. Często mówi się o nich igły samonawlekające.

Wystarczy zamocować igłę w maszynie, a potem "przejechać" nitką po igle w kierunku ostrza. Nitka wpadnie w uszko przez specjalny rowek. To wszystko, można zacząć szyć...

Grubość igły 80 stosuje się zwykle do aksamitów, flaneli, dresówek albo papieru i ceraty. Niektórzy przeszywają też tą igłą flausze i skóry średniej grubości.

Dlaczego warto używać igieł do maszyn domowych BEISSEL?

Tylko igła o najwyższej jakości zapewni stabilność szycia. Stępienie ostrza i pomijanie szwów, czy też pęknięcie nici może nawet prowadzić do uszkodzenia maszyny. Korzystaj z igieł Altek Beissel.

To igły najwyższej jakości, wykonane zgodnie z niemiecką technologią o ponad 200-letnim rodowodzie. Beissel to marka światowej klasy, oferująca wszystkie rodzaje igieł.

Licencja BMN Beissel Maschinennadel Gmbh, Germany.

Czy mogę używać igieł do szycia BEISSEL w swojej maszynie?

Oczywiście, to doskonały wybór. Nasze igły są używane w wielu maszynach do szycia, np. Singer, Łucznik, Husqvarna, Brother i innych.

Czy wiesz, że serwisanci maszyn do szycia oceniają geometrię igieł Beissel jako doskonałą?

Pamiętaj, że zaleca się wymianę igieł co 8 godzin pracy. Każda igła ulega tępieniu, a więc warto zmienić igłę i ochronić szyty materiał. Przechowuj igły w oryginalnym pudełku.

Przejdź na igły Beissel – od dziś!
BEISSELHDK80
9585 Przedmioty
Igły do maszyn domowych 130/705 H
Igły dla słabowidzących
Igły z przeciętym uszkiem do nawlekania