• Igła Beissel uniwersalna 130-705 H rozmiar 70
Igła Beissel uniwersalna 130-705 H rozmiar 70

Igła Beissel uniwersalna 130-705 H rozmiary od 70 do 110

6,50 zł

Igła półpłaska BEISSEL uniwersalna 130-705 H, do wszystkich rodzajów tkanin

Wybierz grubość igieł

Ilość

dostępne
Opis

Igły półpłaskie marki BEISSEL. Uniwersalne, symbol 130-705 H. Do każdej domowej maszyny do szycia.

Grubość igły do wyboru od 70 do 110 oraz mix rozmiarów. Opakowanie 5 sztuk.

W trakcie produkcji Altek Beissel wykorzystuje niemiecką technologię odkrytą przez Lammertz, polegającą na chemicznym usuwaniu zadziorów.

Każda sztuka poddana jest szlifowaniu nie tylko oka igły, ale także rowka i pozostałych jej części. Ostateczny produkt jest idealnie gładki oraz znakomicie zachowuje wszystkie parametry geometryczne.

Do jakich tkanin używać uniwersalne igły do szycia o grubości 70?

Igły charakteryzują się lekką, baryłkowatą i ostrą końcówką. Dzięki temu nadają się do różnorodnego szycia. Grubość igły to 70, a więc przede wszystkim są przeznaczone do tkanin delikatnych i cienkich.

Do jakich tkanin używać uniwersalne igły do szycia o grubości 80?

Igły charakteryzują się lekką, baryłkowatą i ostrą końcówką. Dzięki temu nadają się do różnorodnego szycia. Grubość igły to 80 i mówimy o takiej grubości średnia. Średnie igły możemy stosować do lekkich aksamitów, flanel, lnu czy też delikatniejszej dzianiny dresowej. Wiele osób poleca igły o grubości 80 do przeszywania tkanin wodoodpornych o gramaturze około 200.

Jeśli widzisz, że w trakcie szycia dochodzi do przepuszczania ściegu, to może to oznaczać, że warto sięgnąć po bardziej specjalistyczną igłę. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów igieł w zależności od szytej tkaniny.

Do jakich tkanin używać uniwersalne igły do szycia o grubości 90?

Igły charakteryzują się lekką, baryłkowatą i ostrą końcówką. Dzięki temu nadają się do różnorodnego szycia. Grubość igły to 90 i mówimy o takiej grubości średnia, podobnie jak w przypadku grubości 80 . Średnie igły 90 możemy stosować do elastycznych aksamitów, grubszych flanel, lnu czy też średniej dzianiny dresowej. Wiele osób poleca igły o grubości 90 do przeszywania kodury o gramaturze 200-300. Można też taka igłą zszywać papier albo średnie skóry syntetyczne.

Do jakich tkanin używać uniwersalne igły do szycia o grubości 100?

Igły charakteryzują się lekką, baryłkowatą i ostrą końcówką. Dzięki temu nadają się do różnorodnego szycia. Grubość igły to 100. Igły o takiej grubości stosuje się do grubych i gęsto tkanych tkanin. Użyj je do sztruksu, cieńszych denimów i drelichów. Możesz też sprawdzić przeszycie żakardu lub weluru. Jeśli zauważysz, że igła pozostawia w materiale zbyt duże otwory, zamień ją na igłę średnią (80-90).

Do jakich tkanin używać uniwersalne igły do szycia o grubości 110?

Igły charakteryzują się lekką, baryłkowatą i ostrą końcówką. Dzięki temu nadają się do różnorodnego szycia. Igły o grubości 110 stosuje się do tkanin grubych i gęsto tkanych. Stosuj je do grubego sztruksu, denimów i drelichów. Możesz też sprawdzić przeszycie lodenu lub vinylu. Taką igłę możesz wypróbować do przeszycia skóry. Jeśli zauważysz, że igła pozostawia w takim materiale nieładne otwory, to znaczy, że skóra powinna zostać nacięta bardziej odpowiednim ostrzem. W takiej sytuacji zamień igłę uniwersalną na igłę do skóry.

Dlaczego warto używać igieł do maszyn domowych BEISSEL?

Tylko igła o najwyższej jakości zapewni stabilność szycia. Stępienie ostrza i pomijanie szwów, czy też pęknięcie nici może nawet prowadzić do uszkodzenia maszyny. Korzystaj z igieł Altek Beissel.

To igły najwyższej jakości, wykonane zgodnie z niemiecką technologią o ponad 200-letnim rodowodzie. Beissel to marka światowej klasy, oferująca wszystkie rodzaje igieł.

Licencja BMN Beissel Maschinennadel Gmbh, Germany.

Czy mogę używać igieł do szycia BEISSEL w swojej maszynie?

Oczywiście, to doskonały wybór. Nasze igły są używane w wielu maszynach do szycia, np. Singer, Łucznik, Husqvarna, Brother i innych.

Czy wiesz, że serwisanci maszyn do szycia oceniają geometrię igieł Beissel jako doskonałą?

Przejdź na igły Beissel – od dziś!
BEISSELHMIX
4900 Przedmioty
Igły do maszyn domowych 130/705 H
Igły uniwersalne do wszystkich rodzajów tkanin

Specyficzne kody

EAN13
9788377835609