• Miara krawiecka 15 mm
Miara krawiecka 15 mm

Miara krawiecka 15 mm

4,72 zł

Miarka krawiecka produkcji niemieckiej. Długość 150 cm, szerokość 15 mm. Opakowanie zbiorcze 12 sztuk.

Opis

Miarka krawiecka niemieckiej firmy HoechstmassProdukowana z nierozciągliwej  i bardzo gładkiej tkaniny i zakończona precyzyjnie wykonanymi metalowymi końcówkami.

Centymetr krawiecki jest dwustronny. Po prawej stronie zobaczysz dobrze widoczną skalę na białym tle. Odcinki oznaczono specjalnym odcieniem czerwieni. Dzięki temu miara jest bardzo widoczna i nie męczy wzroku. Lewa strona to jednolita, żółta barwa a na niej podziałka  w czarnym kolorze.

Produkt charakteryzuje świetny stosunej jakości do ceny. Za niewielka kwotę otrzymujesz miarę krawiecką na lata.

Jaką długość ma miara krawiecka?

Długość centymetra krawieckiego to 150 cm, a szerokość miarki to 15 mm. Jeśli chcesz zamówić większą ilość, to informujemy, że opakowanie zborcze zawiera 12 miar.

Jak zdjąć miarę centymetrem krawieckim?

Główną cechą tej miarki jest jej dokładność. Pierwszy centymetr zaczyna się dokładnie na krawędzi metalowego zakończenia. Mówiąc inaczej, krawędź zakończenia miarki to dokładnie 0 cm. To bardzo ułatwia codzienne korzystanie z przyboru.

Wystarczy, że przyłożysz krawędź centymetra do miejsca, w którym zaczynasz mierzyć i możesz od razu odczytać wynik. Jeśli odmierzasz więcej niż 150 cm, to zaznacz miejsce, gdzie kończy się pierwszy przymiar i od tego miejsca odmierz kolejny fragment. Do zaznaczenia użyj markera znikającego. Znajdziesz go w dolnej części strony. Znak będzie wyraźny, a potem sam się utleni.

Gdzie kupić centymetr krawiecki?

Zamów u nas, nawet teraz. Grofes to autoryzowany przedstawiciel firmy Hoechstmass. Masz pewność, że w Twojej pracowni użyjesz oryginalnej miarki z pewnego źródła.

MIA15HOE
9629 Przedmioty