• Miara kolorowa 20 mm
Miara kolorowa 20 mm

Miara kolorowa 20 mm

6,64 zł

Dwustronny, nieścieralny metr krawiecki. Długość 150 cm, szerokość 20 mm. Kolorowa podziałka co 10 cm. Opakowanie zbiorcze 12 sztuk.

Opis

Miarka krawiecka to podstawowy element wyposażenia każdej pracowni krawieckiej. Wybierz precyzyjny, wręcz legendarny model przymiaru krawieckiego niemieckiej firmy Hoechstmass.

Dwustronna, nieścieralna miara będzie Ci służyć długie lata.

Wykonana bardzo dokładnie. Jest doskonale wyskalowana i posiada wyraźne oznaczenia kolejnych milimetrów. Na obu końcach znajdziesz wygodne, metalowe końcówki. Tkanina, jaką zastosowano do wykonania centymetra, jest nierozciągliwa, wytrzymała i bardzo gładka.

Przekonasz się, gdy pierwszy raz dotkniesz jej opuszkami palców.

Zwróć uwagę, że producent wprowadził dodatkowy, kolorowy podział co 10 cm. Dzięki temu zdjęcie miary jest jeszcze łatwiejsze.

Jaką długość ma kolorowa miara krawiecka?

Długość centymetra krawieckiego to 150 cm, a szerokość miarki to 20 mm. Z jednej strony kolorowy podział co 10 cm a z drugiej wyraźny przymiar na żółtym tle.

Jak zdjąć miarę centymetrem?

To ważne, bo istotną cechą każdej miarki jest jej dokładność. Pierwszy centymetr zaczyna się dokładnie na krawędzi metalowego zakończenia. Mówiąc inaczej, krawędź zakończenia miarki to dokładnie 0 cm.

Wystarczy, że przyłożysz krawędź centymetra do miejsca, w którym zaczynasz mierzyć i możesz już odczytywać wynik. Jeśli zdejmujesz miarę dłuższą niż 150 cm, to zaznacz miejsce, gdzie kończy się przymiar i od tego miejsca odmierz kolejny fragment. Do zaznaczenia możesz użyć markera znikającego. Znak będzie wyraźny, a potem sam się utleni.

Gdzie kupić centymetr krawiecki?

Zamów u nas, nawet teraz. Grofes to autoryzowany przedstawiciel firmy Hoechstmass. Masz pewność, że w Twojej pracowni użyjesz oryginalnej miarki z pewnego źródła.

MIA20HOE
9638 Przedmioty