Miara krawiecka samoprzylepna

HOECHSTMASS

Produkt Dostepny

Miara krawiecka samoprzylepna produkcji niemieckiej firmy Hoechstmass. Jest to świetny dodatek ułatwiający pracę każdej krawcowej.

Więcej szczegółów

7,95 zł netto
9,78 zł brutto

Ilość :     

Add to wishlist

Zamów telefonicznie!
TEL. 503-55-20-20
Potrzebujesz pomocy ?

Miara krawiecka samoprzylepna produkcji niemieckiej firmy Hoechstmass. Jest to świetny dodatek ułatwiający pracę w każdej pracowni krawieckiej i sklepie pasmanteryjnym.

Osoby szyjące polecają ten produkt ze względu na jego wysoką jakość wykonania oraz bardzo dokładną podziałkę. Inne miary tego typu zwykle posiadają podziałkę tylko co 0,5 cm, a jeśli jest dokładniejsza, to oznaczenia kolejnych milimetrów są zbyt grube i przez to niedokładne.

Miara krawiecka Hoechstmass rozwiązuje wszystkie problemy z szybkim zdjęciem wymiaru. Dokładna, świetnie wykonana miara przyklejona do stołu pozwala oszczędzić mnóstwo czasu i kontynuować pracę. Podziałka jest wykonana, jak na porządną miarę przystało. Co do milimetra.

Jaką długość ma samoprzylepna miara krawiecka?

Długość samoprzylepnego centymetra krawieckiego to 150 cm, a szerokość miarki to 15 mm. Na obu zakończeniach zobaczysz marginesy 2 cm. Takie rozwiązanie pomaga odmierzyć długość bez zastanawiania się, gdzie jest punkt 0 cm. Widać to bardzo dokładnie.

Co to znaczy, że miara jest samoprzylepna?

To centymetr krawiecki wykonany w formie przypominającej naklejkę. Możesz ją przykleić do stołu i w ten sposób odmierzać kolejne długości. Wystarczy, że przyłożysz mierzony materiał do blatu i szybko zaznaczysz wymagany wymiar.

Miara jest bardzo dokładnie wykonana. Matowe, szare tło i wyraźna czarna podziałka to idealne połączenie. Taki zestaw barw wspomaga wzrok i świetnie sprawdza się w codziennym działaniu. Jednocześnie jest to kolor na tyle uniwersalny, że pasuje do każdego koloru blatu. Po prostu świetnie wygląda.

Gdzie kupić miarę krawiecką samoprzylepną?

Zamów u nas, nawet teraz. Grofes to autoryzowany przedstawiciel firmy Hoechstmass. Masz pewność, że w Twojej pracowni użyjesz oryginalnej miarki z pewnego źródła.

Jaka jest trwałosć miary samoprzylepnej?

Jeśli zastanawiasz się teraz czy jest to produkt trwały, to podpowiadamy, że znamy miejsca, gdzie korzysta się z tej miary od blisko 4 lat. Jej zużycie jest minimalne.

Opinie

Produkt nie posiada opinii

Napisz opinię

Miara krawiecka samoprzylepna

Miara krawiecka samoprzylepna

Miara krawiecka samoprzylepna produkcji niemieckiej firmy Hoechstmass. Jest to świetny dodatek ułatwiający pracę każdej krawcowej.

KOSZTY I ZASADY WYSYŁKI ZAMÓWIEŃ

Zamówienia wysyłamy każdego dnia a towar powinien dotrzeć na miejsce najpóźniej w terminie 48h. Zdecydowana większość naszych przesyłek (ponad 93%) jest odbierana przez Klientów już w ciągu 24h.

Obecnie aż do odwołania pokrywamy koszty wysyłki dla zamówień o wartości powyżej 240 zł.

Chcesz zobaczyć koszty dostawy? Kliknij tutaj

ZAKUPY HURTOWE

Jeśli prowadzisz sklep lub hurtownię albo po prostu realizujesz większe zakupy cyklnicznie powiedz nam o tym.
Wyślij email na adres hurt@grofes.com lub zadzwoń 503 55 20 20;

  • Podamy Ci aktualny kod rabatowy do wykorzystania przy pierwszych zakupach
  • Nadamy Ci status Stałego Klienta lub Klienta Hurtowego i przypiszemy rabaty zakupowe
  • Pomożemy Ci wprowadzić nasze produkty do Twojej oferty

Czekamy na wiadomość od Ciebie.

Zespół Grofes.com

Zobacz, co warto zamówić przy okazji

 
15,24 zł netto
18,75 zł brutto
9,00 zł netto
11,07 zł brutto
 
10,75 zł netto
13,22 zł brutto
3,03 zł netto
3,73 zł brutto

Nasze marki

  • Grofes - logo
  • Beissel - logo
  • TNI - logo
  • Hoechstmass - logo
  • Argo - logo